Завершено зйомки пригодницького підліткового фільму «Я ГРАЮ»
Завершено зйомки повнометражного ігрового фільму «Я ГРАЮ» режисера Олександра Бєляка.

У центрі сюжету — підлітки, які опиняються всередині небезпечної гри, де кожне нове завдання підштовхує все далі за межу страху, дружби та власного вибору.
Це історія про відповідальність, підтримку, тиск однолітків, складність вибору, момент, коли дитяча цікавість обертається серйозним випробуванням для всіх.
Фільм поєднує напругу, емоційність і соціально важливу тему.








Стрічка говорить з молодою аудиторією її мовою — про булінг, самотність, вплив небезпечних груп, потребу бути почутим, ціну справжньої дружби.
Водночас фільм створює простір для ширшої суспільної розмови про підлітків, яких дорослі часто не встигають вчасно почути.
Стрічка створена кінокомпанією ВАЙТ ФІЛМС за підтримки Державного агентства України з питань кіно.