Пішов із життя режисер Бата Недич

26.06.2026

Пішов із життя режисер Бата Недич - талановитий кінематографіст, чиє ім’я пов’язане з низкою проєктів Одеської кіностудії. Він працював з нами над серіалами «Лікар Філатов» та «Іванова, 45», документальним фільмом «Військовий кутюрʼє», стрічкою «Дві правди» та телесеріалом «Фільма для НЕПмана», вкладаючи в кожну з них свій талант, знання та любов до кіно та нею заряджав всіх навколо.

Особливо гірко, що історичний телесеріал «Фільма для НЕПмана» буде завершено вже без нього.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам.
Світла пам’ять.